O nas

Nikol Moda Ślubna to salon mieszczący się w Jaworznie. W  ofercie salonu są najnowsze kolekcje sukien ślubnych Polskich producentów: Emmi Mariage Exclusive projektu Kamili Piekut oraz autorskie kolekcje marki  Adesso. Suknie te są szyte na miarę, w projektach sukien można wprowadzać modyfikacje wedle własnego uznania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek oferujemy także kolekcje europejskich marek takich jak włoska Lanesta, kolekcja Lite by Dominiss czy kolekcja zaprojektowana przez Ide Torez (Pollardi Fashion). 

Ofertę uzupełniają wszelkie akcesoria ślubne, welony, obuwie ślubne, biżuteria, okrycia wierzchnie. Nasze stylistki doradzą odpowiedni fason pasujący do typu sylwetki oraz pomogą w stworzeniu pięknej stylizacji ślubnej. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów – suknie ślubne zarówno dla Pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych.

 

 Regularnie bierzemy udział w targach ślubnych, na których możecie Nas poznać zanim traficie do naszego salonu.

Na naszym stoisku targowym staramy się przedstawić jak najszerszą ofertę dostępnych sukien ślubnych. Zawsze chętnie rozmawiamy z Wami a największą przyjemnością jest pomoc w stworzeniu wyjątkowej stylizacji ślubnej.

Nasze suknie z dumą prezentujemy na scenie podczas różnorodnych pokazów mody ślubnej. Na początku każdego sezonu ślubnego przedstawiamy kolekcje sukien ślubnych dostępnych w naszym salonie, stworzonych specjalnie dla Was. Kolekcje zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Wybierając suknie w naszym salonie, masz pewność, że Twoja suknia będzie wyjątkowa i oryginalna a Twoja stylizacja ślubna pozostanie w pamięci przez lata.

Komis sukien ślubnych

Nasz komis to alternatywa dla Panien Młodych, które w życiu kierują się ideą EKO i chcą zakupić suknie z drugiej ręki. Nasz komis prowadzi sprzedaż używanych sukien ślubnych. Dokładamy wszelkich starań aby oferta komisowa spełniała najwyższe standardy dlatego dokładnie filtrujemy suknie przyjmowane do komisu. Każdą suknię zakupioną w komisie, możemy dopasować w naszym studiu krawieckim.
Uwaga! Suknie z komisu to pojedyncze egzemplarze.

 

Nikol Moda Ślubna - Salon

Jaworzno, Wojska Polskiego 2EB
(+48) 570 465 865, 503 995 776 
jaworzno@nikol-modaslubna.pl

Salon czynny:

Poniedziałek- Wtorek

14.00 - 18.00

Środa -Piątek

13.00 - 16.00

Sobota

10.00 - 14.00

Komis Sukien Ślubnych

Oświęcim, ul.  Dworcowa 7

nikol_komis@poczta.fm